Computer Controls - Technologia i Oprogramowanie

3 min. czytania

Wskazówki do wykonania aktualizacji SOLIDWORKS 2022

Paweł Dziasek on 2021-12-14 13:41:24

Aktualizacja oprogramowania polega na zainstalowaniu nowej, lub zamianie obecnej wersji programu jego ulepszoną wersją. Czynność ta dostarcza użytkownikowi na ogół nowe funkcjonalności oraz usprawnienia działania. Podobnie stało się w wersji SOLDWORKS 2022. Przed przejściem do najnowszej wersji SOLIDWORKS 2022 i pracy z dodatkowymi funkcjami i dodatkami, warto zapoznać się jednak z naszymi wskazówkami dotyczącymi samego procesu aktualizacji.

Czytaj dalej
2 min. czytania

PicoScope - dekodowanie I3C, nowa funkcjonalność oscyloskopów

Grzegorz Cuber on 2021-11-26 14:46:31

Przedsiębiorstwo Pico Technology powstało w 1991 roku i szybko stało się liderem w dziedzinie oscyloskopów PC. Pico zawsze było doceniane za dostarczanie innowacyjnych, opłacalnych alternatyw dla tradycyjnych urządzeń testujących
i produktów do akwizycji danych. Efektem tych działań jest wysokiej jakości oprzyrządowanie, przystępne cenowo dla wielu użytkowników.
Dla uwzględnienia nowości, jak również w wyniku realizacji celu firmy, którym jest dostarczanie kompaktowych, konkurencyjnych rozwiązań, Pico Technology konsekwentnie wprowadza ulepszenia. W ostatnim czasie zespół zajmujący się dekodowaniem, intensywnie pracował nad dodaniem analizy kolejnego protokołu. Do obecnego dekodowania między innymi UART / RS-232, I2C, I2S, SPI, CAN, LIN, czy FlexRay, dodane zostało dekodowanie szeregowe I3C. Nowa użyteczność zaimplementowana została zarówno w wersji PicoScope 6 - w wersji stabilnej, jak
i PicoScope 7 „wczesny dostęp”. Przebiegi MIPI I3C Basic Specification mogą być teraz wyświetlane i analizowane przy współpracy z PicoScope o wystarczającej przepustowości i głębokości pamięci.

Czytaj dalej
4 min. czytania

SOLIDWORKS 3D CAD 2022 - najważniejsze ulepszenia

Paweł Dziasek on 2021-10-26 10:00:47

Wprowadzenie nowej wersji w oprogramowaniu przynosi na ogół szereg korzyści dla użytkowników. Podobnie jest w przypadku SOLIDWORKS 2022, który oferuje ulepszenia wydajności i rozszerzone funkcje. Funkcje te usprawniają przepływy pracy w zakresie projektowania, dokumentacji, zarządzania danymi i walidacji. Wraz z wprowadzeniem nowych rozwiązań można także korzystać z nowych możliwości poprzez łączenie się z 3D EXPERIENCE Works. Ulepszenia pomagają sprostać większej ilości wyzwań, od projektowania po produkcję, jednocześnie umożliwiając przetwarzanie i współpracę w chmurze.

Czytaj dalej