Computer Controls - Technologia i Oprogramowanie

2 min. czytania

Arm Development Studio 2021 – nowości w oprogramowaniu

Grzegorz Cuber on 2021-09-28 13:49:37

Arm w swoim środowisku programistycznym Development Studio wprowadza ciągłe aktualizacje oraz poprawia funkcjonalność oprogramowania. Zapewnia przy tym obsługę najnowszych procesorów, jak również biblioteki, drivery, czy przykłady programów. Wraz z powstaniem wersji 2021.0 Development Studio w edycji Gold, Silver, Bronze oraz 2021.a Platinum, firma Arm wydała najnowsze poprawki. Są to nowości do ostatniego wydania 2020.1, związane z utrzymaniem produktu. Dodane zostały również przydatne, nowe funkcje.

Czytaj dalej
2 min. czytania

SOLIDWORKS Routing

Paweł Dziasek on 2021-08-27 10:40:35

Dodatek SOLIDWORKS Routing jest częścią pakietu SOLIDWORKS dostępną w wersji Premium lub jako osobny produkt. Umożliwia tworzenie specjalnego typu podzespołu, który buduje ścieżkę z rur cienkościennych i grubościennych, kabli elektrycznych lub kanałów pomiędzy komponentami. Po wstawieniu komponentów do zespołu, automatycznie tworzony jest podzespół trasy. W przeciwieństwie do innych typów podzespołów, nie tworzy się złożenia trasy w jego własnym oknie,
a wstawia się jako komponent w złożeniu wyższego poziomu. Dodatek ten zawiera pakiet SOLIDWORKS Premium, który umożliwia inżynierom i projektantom łatwe
i automatyczne tworzenie systemów trasowanych. Za pomocą funkcji Routing można generować także projekty i rysunki przewodów, wiązek, kabli i rurek kablowych. Stosuje się je aby wykorzystać listy elementów ciętych i kompletne zestawienia materiałów (BOM) oraz aby przyspieszyć ich proces produkcyjny.

Czytaj dalej
2 min. czytania

Migracja projektów Keil MDK do Arm Development Studio

Grzegorz Cuber on 2021-07-19 12:17:58Firma Arm stworzyła Arm Development Studio, jako najnowszy zestaw narzędzi do tworzenia oprogramowania wbudowanego C/C++ na dowolnej platformie opartej na technologii Arm. Opierając się na ponad 25-letnim doświadczeniu, Development Studio zawiera wiele najlepszych funkcji poprzednich generacji narzędzi, ujednolicając zastosowanie i rozwój w jednym, łatwym w użyciu środowisku.

Czytaj dalej