Computer Controls - Technologia i Oprogramowanie

2 min. czytania

Migracja projektów Keil MDK do Arm Development Studio

Grzegorz Cuber on 2021-07-19 12:17:58Firma Arm stworzyła Arm Development Studio, jako najnowszy zestaw narzędzi do tworzenia oprogramowania wbudowanego C/C++ na dowolnej platformie opartej na technologii Arm. Opierając się na ponad 25-letnim doświadczeniu, Development Studio zawiera wiele najlepszych funkcji poprzednich generacji narzędzi, ujednolicając zastosowanie i rozwój w jednym, łatwym w użyciu środowisku.

Czytaj dalej
3 min. czytania

SOLIDWORKS PCB i nie tylko

Paweł Dziasek on 2021-06-25 11:33:26

SOLIDWORKS PCB jest narzędziem wykorzystywanym do tworzenia schematów, bibliotek i projektowania płytek drukowanych (PCB). Projektowanie z technologią współpracy stanowi integralną część oferty rozwiązań do projektowania i symulacji układów mechanicznych SOLIDWORKS, umożliwiającą projektowanie produktów elektronicznych. Dzięki wydajnym i intuicyjnym narzędziom do projektowania elektroniki, SOLIDWORKS PCB umożliwi nam zaprojektowanie płytki drukowanej,
a wymiana danych ECAD-MCAD pozwoli, by płytka PCB idealnie pasowała do obudowy. Zaprojektować ją można z kolei w SOLIDWORKS 3D CAD. Teraz należy zadać sobie pytanie: i co dalej? Zadbaliśmy o kształt, dopasowanie oraz funkcjonalność naszego produktu. Czy możemy zrobić coś więcej z naszym projektem? Odpowiedź jest prosta, wszystko, czego chcemy. Mając dostęp do innych produktów SOLIDWORKS, możemy połączyć nasz mechanicznie inteligentny projekt PCB z dowolnym produktem SOLIDWORKS.

Czytaj dalej
2 min. czytania

Jak rozpocząć pracę z Arm Development Studio 2021.0- opis podręcznika

Grzegorz Cuber on 2021-05-25 12:34:23

Zintegrowane środowisko Arm Development Studio zostało zaprojektowane specjalnie dla architektury Arm i jest najbardziej wszechstronnym, dedykowanym rozwiązaniem programistycznym C / C ++ dla systemów wbudowanych z dostępnych na rynku. Development Studio jest kompleksowym pakietem narzędzi umożliwiającym wydajne tworzenie oprogramowania zarówno dla małych, gotowych mikrokontrolerów, jak i dla niestandardowych i złożonych procesorów wielordzeniowych. Development Studio przyśpiesza rozwój inżynierii oprogramowania, wspomagając jednocześnie programistów przy tworzeniu solidnych i wydajnych produktów.

Czytaj dalej